Počet položek: 0 0,- CZK

TP-Link switch TL-SL1218MP, 16x 10/100Mb/s RJ45, 2xGbE RJ45, 2xSFP, 16x PoE+ 250W, 2x Fan

kliknutím zvětšíte
TP-Link switch TL-SL1218MP, 16x 10/100Mb/s RJ45, 2xGbE RJ45, 2xSFP, 16x PoE+ 250W, 2x Fan
ks
Zboží bude odesláno dnes  
Zásilkovna - Výdejní místa (CZ) 69 KčPo 27.5.2024
Z-BOX - samoobslužné výdejní místo (CZ) 69 KčPo 27.5.2024
Zásilkovna domů (CZ) 89 KčPo 27.5.2024
AlzaBox - samoobslužné výdejní boxy 69 KčPo 27.5.2024
Kurýrní služba PPL 99 KčPo 27.5.2024
PPL Parcelshop Výdejní místa 69 KčPo 27.5.2024
Česká pošta – Balík do balíkovny 39 KčPo 27.5.2024
Česká pošta – Balík do ruky 99 KčPo 27.5.2024
Česká pošta – Balík na poštu 99 KčPo 27.5.2024
Naše doprava - nadměrné zásilky Praha a Středočeský kraj 499 Kčdnes
Toptrans - nadměrné zásilky po celé ČR 899 KčÚt 28.5.2024
Elektronické dodaní (ESD) - e-mailemPo 27.5.2024
Kód:ED.438378
Výrobce:TP-link
Cena s DPH : 5 990,- CZK
Cena bez DPH : 4 950,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem
Skladem u dodavatele.
Skladem:4 ks

TP-Link switch TL-SL1218MP

16portový 10/100 Mb/s + 2portový gigabitový switch do racku s 16 porty PoE+

Vyhovuje standardu 802.3af/at PoE+, který podporuje až 30 W na každém portu PoE. Celkový rozpočet napájení 250 W PoE* pro 16 portů PoE+ umožňuje široké možnosti využití, například pro dohledové systémy pro kanceláře, studentské koleje a malé firmy. Je plně kompatibilní s IP kamerami, přístupovými body, IP telefony, počítači, tiskárnami a dalšími zařízeními.

  • 16 portů RJ45 PoE + 10/100Mb/s, 2 gigabitové porty RJ45 a 2 kombinované gigabitové SFP sloty
  • Přenos dat a napájení až do vzdálenosti 250 m v režimu prodloužení speciálně navrženého pro dohledový systém
  • Prioritní režim pro port 1-8, který zaručuje kvalitu citlivých aplikací, jako je například video monitor
  • Vysoký výkon PoE napájení, až 30 W pro každý PoE port a 192 W pro všechny PoE porty
  • Snadné použití bez nutnosti konfigurace a instalace
  • Tento switch není kompatibilní s produkty EAP225 v3 a EAP225-Outdoor v3

Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/unmanaged-switch/tl-sl1218mp/

Technické specifikace

HARDWARE FEATURES
Interface • 16 PoE+ 10/100 Mbps RJ45 Ports
• 2× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports
• 2× Combo Gigabit SFP Slots
Network Media • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
• EIA/TIA-568 100Ohm STP (maximum 100m)
• 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
• EIA/TIA-568 100Ohm STP (maximum 100m)
• 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
• EIA/TIA-568 100Ohm STP (maximum 100m)
• 1000BASE-X MMF, SMF
Fan Quantity 2 Fans
Physical Security Lock Yes
Power Supply 100–240V AC, 50/60 Hz
PoE+ Ports(RJ45) • Standard: 802.3at/802.3af compliant
• PoE Ports: Ports 1–16
• PoE Power Budget: 250 W
Dimensions ( W x D x H ) 17.3 × 7.1 × 1.7 in (440 × 180 × 44 mm)
Max Power Consumption • 14.97 W (220/50Hz. no PD connected)
• 285.8 W (220/50Hz. with 250 W PD connected)
Max Heat Dissipation • 51.05 BTU/h (no PD connected)
• 974.58 BTU/h (with 250 W PD connected)
PERFORMANCE
Switching Capacity 7.2 Gbps
Packet Forwarding Rate 5.36 Mpps
MAC Address Table 8K
Jumbo Frame 10 KB
SOFTWARE FEATURES
Advanced Features • Compatible With IEEE 802.3at/af Compliant PDs
• Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission)
• Priority Mode
• Isolation Mode
• Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
• IEEE802.3x Flow Control
Transmission Method Store-And-Forward
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents • TL-SL1218MP
• Power Cable
• Installation Guide
• Two mounting brackets and the fittings
Environment • Operating Temperature: 0–50 °C (32–122 °F)
• Storage Temperature: -40–70 °C (-40–158 °F)
• Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing
• Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing

  • Ověřený obchod
  • Jsme ryze česká firma, více než 15 let na trhu.
  • Doprava jen za 39 Kč
  • Rychlé doručení. Většina produktu skladem.
  • Autorizovaný prodejce
  • Prodáváme zboží z oficiální české distribuce.
  • Široká síť výdejních míst
  • Více než 7 000 výdejních míst v ČR.

Zboží ze stejné kategorie - TP-Link switch TL-SL1218MP, 16x 10/100Mb/s RJ45, 2xGbE RJ45, 2xSFP, 16x PoE+ 250W, 2x Fan

RhinoTech kryt MAGcase Origin pro Apple iPhone 15 Plus zelená

Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:330,- CZK
Cena s DPH399,- CZK
ASUS NTB ExpertBook B5 (B5404CMA-Q50493X), Core Ultra 5 125H,14" 1920 x 1200,32GB,1TB SSD,Intel Arc,W11Pro,Black

Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:23 727,- CZK
Cena s DPH28 710,- CZK
3mk ochranný kryt Armor case pro Huawei Y5p, čirý

Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:305,- CZK
Cena s DPH369,- CZK

Potřebujete poradit ? TP-Link switch TL-SL1218MP, 16x 10/100Mb/s RJ45, 2xGbE RJ45, 2xSFP, 16x PoE+ 250W, 2x Fan

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Potřebujete poradit ?
     Více informací




Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Zákaznický servis