Počet položek: 0 0,- CZK

TP-Link MC210CS [Gigabitový média konvertor sítě Etherne, pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, do 15km]

kliknutím zvětšíte
TP-Link MC210CS [Gigabitový média konvertor sítě Etherne, pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, do 15km]
ks
doprava zdarma
Zboží bude odesláno zítra  
Zásilkovna - Výdejní místa (CZ) 69 Kčzítra
Z-BOX - samoobslužné výdejní místo (CZ) 69 Kčzítra
Zásilkovna domů (CZ) 89 Kčzítra
AlzaBox - samoobslužné výdejní boxyzítra
Kurýrní služba PPL 119 Kčzítra
PPL Parcelshop Výdejní místa 69 Kčzítra
Česká pošta – Balík do balíkovny (AKCE ZDARMA)zítra
Česká pošta – Balík do ruky 109 Kčzítra
Česká pošta – Balík na poštu 99 Kčzítra
Toptrans - nadměrné zásilky 899 KčSt 17.4.2024
Elektronické dodaní (ESD) - e-mailemzítra
Kód:ED.438087
Výrobce:TP-link
Cena s DPH : 1 022,- CZK
Cena bez DPH : 845,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem
Skladem u dodavatele.
Skladem:9 ks

TP-Link MC210CS

Gigabitový Single-Mode media konvertor

    MC210CS je konvertor médií určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-LX na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Konvertor médií MC210CS, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-LX, je určen pro použití s jednovidovým (Single Mode, SM) optickým kabelem s konektorem typu SC. Konvertor médií MC210CS podporuje specifikaci dlouhovlnného laseru (LX) při maximální rychlosti přeposílání paketů. Využívá vlnovou délku 1 310 nm u příjmu i odesílání dat.

    Mezi další funkce tohoto modulu patří možnost použití jako samostatného zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo se šasi TP-Link TL-MC1400, dále pak automatická detekce MDI/MDI-X pro port TX a stavové LED kontrolky na čelním panelu. Zařízení MC210CS podporuje přenos dat pomocí jednovidového optického vlákna na vzdálenost až 20 km.

  • Podporuje rychlost 1 000 Mbit/s v plně duplexním režimu pro FX a 10/100/1000 Mbit/s pro TX
  • Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z
  • Umožňuje automatickou konfiguraci vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX
  • Prodlužuje dosah optického vedení až na 15 km.

Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/accessory/mc210cs/

Technické specifikace 8
MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Basic Function Auto-negotiation of Half-Duplex / Full-Duplex transfer mode
Extends fiber distance up to 20km
Ports 1× 1000M SC/UPC port
1× 10/100/1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Wave Length 1310nm
Network Media 1000BASE-LX Single-mode Fiber
Network Media 1000BASE-T UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
LED Indicators PWR, Link/Act
Dimensions (W*D*H) 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Power Supply External Power Adapter
Max Power Consumption 1.8W
Safety & Emission FCC, CE, RoHS
Package Contents • Media Converter MC210CS
• Power Adapter
• Installation Guide
Environment • Operating Temperature: 0°C~50°C (32°F~122°F)
• Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
• Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
• Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
  • Ověřený obchod
  • Jsme ryze česká firma, více než 15 let na trhu.
  • Doprava zdarma
  • Rychlé doručení. Většina produktu skladem.
  • Autorizovaný prodejce
  • Prodáváme zboží z oficiální české distribuce.
  • Široká síť výdejních míst
  • Více než 7 000 výdejních míst v ČR.

Zboží ze stejné kategorie - TP-Link MC210CS [Gigabitový média konvertor sítě Etherne, pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, do 15km]

 
iGET SECURITY P12 Bezdrátová solární venkovní siréna 110 dB

Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:1 816,- CZK
Cena s DPH2 197,- CZK
 
ADATA Externí HDD 2TB 2,5" USB 3.1 HD330, RED COLOR BOX, červený (gumový, nárazu odolný)

Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:2 220,- CZK
Cena s DPH2 686,- CZK
 
Varta LR14/2BP 3000 mAh Ready to use

Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:315,- CZK
Cena s DPH381,- CZK

Potřebujete poradit ? TP-Link MC210CS [Gigabitový média konvertor sítě Etherne, pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, do 15km]

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Potřebujete poradit ?
     Více informací




Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Zákaznický servis