Pouzdra obaly a kryty Apple iPhone 13 Pro Max

Odolné silikonové pouzdro
Flipová otevírací pouzdra
Flipová otevírací pouzdra
Zadní kryty
Zadní kryty
Nejprodávanější
Další nejprodávanější

Pouzdra, obaly a kryty na mobilní telefon Apple iPhone 13 Pro Max dokonale ochrání telefon a skvěle ho přizpůsobí stylu svého uživatele. Pouzdra, obaly a kryty jsou vyrobeny přesně na míru mobilu Apple iPhone 13 Pro Max. Obsahují přístupy na všechny tlačítka a konektory včetně fotoaparátu, není tak potřeba telefon při používání vyndávat z obalu.

Zobrazit více
Filtrování
dle parametrů

Pouzdra, obaly a kryty na mobilní telefon Apple iPhone 13 Pro Max splňují všechny požadavky na pohodlné používání telefonu. Podporují jedinečný design chytrého telefonu. Mezi nežádanější patří levná i luxusní, obrázková pouzdra, nebo kryty či obaly. Pouzdra, obaly a kryty s tvrzeným sklem ochrání telefon Apple iPhone 13 Pro Max před poškrábáním i zničením. 

 

Jak zjistím, že mám Apple iPhone 13 Pro Max?

Nevíte přesně jaký model iPhonu máte? Pomůžeme Vám ujistit se. že hledáte pouzdro, obal, či kryt opravdu na model Apple iPhone 13 Pro Max. Můžete to zjistit přímo v menu, nebo ve slotu na SIM kartu. 

Kryt iPhone 13 Pro Max

Obaly na iPhone 13 Pro Max1. V menu:

Přejděte do Nastavení > Obecné > Informace. Napravo od položky Model uvidíte číslo dílu. Klepnutím na číslo dílu si zobrazte číslo modelu Apple.

 

Pouzdra iPhone 13 Pro Max 2. V otvoru slotu na SIM kartu:

Model telefonu naleznete po vyjmutí zásuvky SIM kartu. Podívejte se do otvoru pro SIM kartu. Číslo modelu je na horní straně – na straně s displejem. Naleznete tam označení modelu telefonu Apple.

 

V případě, že se jedná o Apple iPhone 13 Pro Max naleznete zde označení. Máte? Tak můžeme k výběru pouzdra, obalu, nebo krytu na Váš iPhone 13 Pro Max.

 

 

Vybírat se dá z pouzder, obalů a krytů na mobil Apple iPhone 13 Pro Max

 

 

Silikon na Apple iPhone 13 Pro Max

Zadní kryt na Apple iPhone 13 Pro Max

Zadní kryty, pouzdra a obaly na mobilní telefon Apple iPhone 13 Pro Max jsou v silikonovém, plastovém provedení, ale i jako odolný kryt panzer pro dokonalou ochranu mobilu. Zadní kryty, pouzdra a obaly pro Apple iPhone 13 Pro Max přesně kopírují tvar mobilního telefonu. Pevně obepnou přístroj včetně hran. Zadní kryt, pouzdro i obal na mobilní telefon Apple iPhone 13 Pro Max ve spojení s tvrzeným sklem dokonale ochrání před otřesy, nečistotu i poničením. Díky obrázkovým provedením se mohou zařadit mezi dětská pouzdra. Zadní kryt pro Apple iPhone 13 Pro Max má potřebné výřezy na konektory a ovládací prvky.

 

 

Flipové pouzdro Apple iPhone 13 Pro Max

Flipové otevírací pouzdro na Apple iPhone 13 Pro Max

Flipová otevírací pouzdra, obaly a kryty na Apple iPhone 13 Pro Max ochrání mobilní telefon ze všech stran. Ještě dokonalejší ochranu zajistí ve spojení s tvrzeným sklem na displej. Flipové otevírací pouzdro je vyrobeno z kvalitních materiálů přesně na rozměr mobilu Apple iPhone 13 Pro Max. Volný přístup ke konektorům, ovládacím prvkům a fotoaparátu je samozřejmostí.  I zde se najdou obrázková, jednobarevná i luxusní flipová otevírací pouzdra, obaly a kryty na mobilní telefon Apple iPhone 13 Pro Max. Skvěle poslouží jako praktická peněženka, nebo stojánek pro doma i na cesty.

  

 

Zasouvací pouzdro Apple iPhone 13 Pro Max

 

Kapsičkové zasouvací pouzdro na Apple iPhone 13 Pro Max

Kapsičková zasouvací pouzdra, obaly a kryty na mobilní telefon Apple iPhone 13 Pro Max jsou velmi oblíbená pro svojí kompletní ochranu a rychlou manipulaci. Zasouvací pouzdra jsou vlastně kapsičky z textilních materiálů, které zabrání poškození mobilu Apple iPhone 13 Pro Max. Kapsičkové obaly, pouzdra a kryty jsou ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí ještě dokonaleji zabezpečit svůj mobilní telefon. Vybírat se dá z celé řady od levných až po luxusních pouzder na Apple iPhone 13 Pro Max. 

  

 

Pouzdro za pásek Apple iPhone 13 Pro Max

 

Pouzdro za pásek - opasek na Apple iPhone 13 Pro Max

Obaly, kryty a pouzdra za pásek jsou stále oblíbené pro snadné použití a rychlou dostupnost mobilního telefonu Apple iPhone 13 Pro Max. Nejen spolehlivě ochrání, ale jsou i skvělým doplňkem. Pouzdra, obaly a kryty na mobilní telefon Apple iPhone 13 Pro Max jsou převážně z kožených materiálů ve vertikálním i horizontálním provedení. Proto patří mezi luxusní pouzdra na Apple iPhone 13 Pro Max. Za opaskem drží díky pevné sponě a otevírací flip udrží mobil v bezpečí.

 

 

 

Vodotěsné a běžecké obaly Apple iPhone 13 Pro MaxSportovní pouzdro na Apple iPhone 13 Pro Max

Sportovní pouzdra, obaly a kryty umožňují mít mobilní telefon Apple iPhone 13 Pro Max stále při ruce. Dovolují kompletně používat smartphone a speciální aplikace. Do této kategorie patří běžecké pouzdro na ruku pro mobil Apple iPhone 13 Pro Max. Svou oblibu si získal i vodotěsný obal, pouzdro, či kryt na mobilní telefon Apple iPhone 13 Pro Max pro svoje univerzální použití. Kromě pobytu u vody ho můžete také vzít do hor na lyže. Ať už se jedná o obaly, pouzdra, nebo kryty běžecké na ruku, nebo vodotěsné či jiné sportovní jsou vždy připraveny dokonale ochránit mobil Apple iPhone 13 Pro Max.

 

 

Zobrazit více
Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce
Nákup na splátky
Snadno uzavřený úvěr - online
Osobní odber zdarma
Praha - Galerie Butovice Most - OC Central Most
RTEmultimedia s.r.o.
Konstantinova 1483/24
14900 Praha
Česká Republika
IČO: 05776767
DIČ: CZ05776767
Filtrovat produkty
CenaStavVýrobcePouze sklademTyp pouzdra
Česky
cz
Slovensky
sk