Pouzdra obaly a kryty Apple iPhone 13 Mini

Flipová otevírací pouzdra
Flipová otevírací pouzdra
Odolné silikonové pouzdro
Zadní kryty
Zadní kryty
Nejprodávanější
Další nejprodávanější

Pro tu nejdokonalejší ochranu chytrého telefonu je ideální kombinace tvrzeného skla s pouzdrem, obalem, nebo zadním krytem vyrobeným přesně pro váš Apple iPhone 13 Mini. Vzhledem k tomu, že každý máme na smartphone jiné nároky je připravena pestrá nabídka barevných pouzder, obalů i krytů na mobil Apple iPhone 13 Mini v různých provedeních.

Zobrazit více
Filtrování
dle parametrů

Pouzdra, obaly a kryty na mobilní telefon Apple iPhone 13 Mini dokáží ochránit Váš telefon před prachem, poškrábáním či dokonce zničením. Volné přístupy k základním ovládacím prvkům a konektorům umožňují jeho komfortní používání. Mezi nežádanější patří levná i luxusní, obrázková pouzdra, nebo kryty či obaly s barevným motivem pro mobil Apple iPhone 13 Mini

 

Jak zjistím, že mám Apple iPhone 13 Mini?

Nevíte přesně jaký model iPhonu máte? Pomůžeme Vám ujistit se. že hledáte pouzdro, obal, či kryt opravdu na model Apple iPhone 13 Mini. Můžete to zjistit přímo v menu, nebo ve slotu na SIM kartu. 

Kryt iPhone13 Mini

Obaly na iPhone 13 Mini1. V menu:

Přejděte do Nastavení > Obecné > Informace. Napravo od položky Model uvidíte číslo dílu. Klepnutím na číslo dílu si zobrazte číslo modelu Apple.

 

Pouzdra iPhone 13 Mini 2. V otvoru slotu na SIM kartu:

Model telefonu naleznete po vyjmutí zásuvky SIM kartu. Podívejte se do otvoru pro SIM kartu. Číslo modelu je na horní straně – na straně s displejem. Naleznete tam označení modelu telefonu Apple.

 

V případě, že se jedná o Apple iPhone 13 Mini naleznete zde označení. Máte? Tak můžeme k výběru pouzdra, obalu, nebo krytu na Váš iPhone 13 Mini.

 

 

Vybírat se dá z pouzder, obalů a krytů na mobil Apple iPhone 13 Mini

 

 

Silikon na Apple iPhone 13 Mini

Zadní kryt na Apple iPhone 13 Mini

Pro širokou nabídku luxusních levných, barevných, obrázkových pouzder, obalů, nebo krytů na Apple iPhone 13 Mini patří k nejoblíbenějším. Kvalitní gelové nebo plastové materiály spolehlivě ochrání. Pro ještě dokonalejší ochranu doporučujeme použít tvrzené sklo na displej. Velmi vyhledávaná jsou zrcadlové i carbonové kryty či dětská pouzdra na Apple iPhone 13 Mini. Umožňují volný přístup ke všem ovládacím prvkům. Lze tak chytrý telefon používat bez omezení.

 

 

Flipové pouzdro Apple iPhone 13 Mini

Flipové otevírací pouzdro na Apple iPhone 13 Mini

Flipová otevírací pouzdra na mobil Apple iPhone 13 Mini jsou funkčním a praktickým doplňkem. Díky svému designovému provedení jsou schopny se přizpůsobit stylu svého uživatele. Knížková pouzdra na Apple iPhone 13 Mini jsou tvořena vaničkou, která ochrání tělo přístroje a dovolí přístup ke všem ovládacím prvkům. Otevírací část efektivně ochrání displej přístroje. Do této kategorie patří i dětská pouzdra. U většiny flipových otevíracích pouzder, obalů a krytů na Apple iPhone 13 Mini je i použití jako peněženka na doklady, platební, nebo přístupové karty i hotovost. Kvalitní materiály, z kterých se otevírací pouzdra vyrábějí jen podtrhují jedinečnost mobilního telefonu.

   

Zasouvací pouzdro Apple iPhone 13 Mini

 

Kapsičkové zasouvací pouzdro na Apple iPhone 13 Mini

Jsou dokonalým pomocníkem při ochraně před poškozením. Pro své zpracování a barevné provedení jsou kapsičková zasouvací pouzdra na mobilní telefon Apple iPhone 13 Mini vyhledávaná. Vyznačují jednoduchou manipulací a skvělým provedením. Ideální pomocník pro každodenní použití. Hodí se na cesty i pro doma. Luxusní i levná kapsičková zasouvací pouzdra, obaly a kryty dokáží zabránit poškození, nebo dokonce zničení mobilního telefonu Apple iPhone 13 Mini.

  

 Pouzdro za pásek Apple iPhone 13 Mini

 Pouzdro za pásek - opasek na Apple iPhone 13 Mini

K další spolehlivé ochraně patří pouzdra za pásek pro mobilní telefon Apple iPhone 13 Mini. Upevnění je bezpečné na sponu. Smartphone se ukládá do pouzdra s vnitřním polstrováním pro ochranu displeje před poškrábáním. Uzavírání pouzdra na opasek je pomocí magnetu, nebo suchého zipu. Kvalitní materiál ochrání telefon před poškození, prachem a poničením. Pouzdro, obal či kryt za opasek na mobilní telefon Apple iPhone 13 Mini se vyrábí ve dvou základních provedeních – vertikálním a horizontálním.

  

 

Vodotěsné a běžecké obaly Apple iPhone 13 MiniSportovní pouzdro na Apple iPhone 13 Mini

I pro milovníky pohybu jsou připravena sportovní pouzdra, obaly a kryty pro dokonalou a spolehlivou ochranu mobilního telefonu. Kromě odolných krytů sem patří vodotěsné a běžecké obaly, nebo pouzdra na Apple iPhone 13 Mini. Vodotěsné i voděodolné provedení pouzder se dá použít nejen u vody, ale i při zimních sportech na sněhu! Samozřejmostí jsou běžecká pouzdra na ruku pro mobil Apple iPhone 13 Mini. Ty dokáží nejen udržet uživatele na příjmu, ale díky aplikacím pro sport pomohou i zvýšit sportovní výkonnost. Vodotěsné, nebo běžecké obaly na ruku či zápěstí a odolné kryty na mobilní telefon Apple iPhone 13 Mini by neměli chybě ve výbavě každého sportovního nadšence.

 

 

Zobrazit více
Autorizovaný prodejce
prodáváme zboží z oficiální české distribuce
Nákup na splátky
Snadno uzavřený úvěr - online
RTEmultimedia s.r.o.
Konstantinova 1483/24
14900 Praha
Česká Republika
IČO: 05776767
DIČ: CZ05776767
Filtrovat produkty
CenaStavVýrobcePouze sklademTyp pouzdra
Česky
cz
Slovensky
sk