Počet položek: 0 0,- CZK

Optický SFP+ modul SM (1330nm/1270nm), WDM, 10,3 Gb/s, LC, 20km (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)

kliknutím zvětšíte
Optický SFP+ modul SM (1330nm/1270nm), WDM, 10,3 Gb/s, LC, 20km (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.) XtendLan
ks
doprava zdarma
Zboží bude odesláno Út 5.3.2024  
Zásilkovna - Výdejní místa (CZ) 69 KčÚt 5.3.2024
Z-BOX - samoobslužné výdejní místo (CZ) 69 KčÚt 5.3.2024
Zásilkovna domů (CZ) 89 KčÚt 5.3.2024
PPL Parcelshop Výdejní místa 69 KčÚt 5.3.2024
Kurýrní služba PPL 119 KčÚt 5.3.2024
Česká pošta – Balíkovna (AKCE ZDARMA )Út 5.3.2024
Česká pošta – Balík do ruky 109 KčÚt 5.3.2024
Česká pošta – Balík na poštu 99 KčÚt 5.3.2024
Toptrans - nadměrné zásilky 899 KčSt 6.3.2024
Elektronické dodaní (ESD) - e-mailemÚt 5.3.2024
Kód:ED.1015865
Výrobce:XtendLan
Cena s DPH : 3 092,- CZK
Cena bez DPH : 2 555,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem
Skladem u dodavatele.
Skladem:5 ks

Optický SFP+ modul XtendLan SM (1330nm/12700nm) WDM

Kompatiiblní s CISCO, DELL, Planet, ZyXEL, TP-LINK, UBNT, MikroTik

!!! Funkční pouze s protikusem XL-MTB-LB20W3327 !!!

Dosah 20 km Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC simplexní konektor. Po jednom vlákně, WDM. Dosah 10km na singlemódovém vlákně.Vysílací vlnová délka 1270 nm, přijímací 1330nm. Multirate Fiber channel. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...) Konverzní 10Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LR/LW, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Simplexní LC konektor, pro singlemode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro SFP+. Poznamenáme, že díky zvoleným vlnovým délkám 1270/1330nm mohou na stejném vlákně koexistovat i s jinými aktivními technologiemi které nejčastěji používají vlnové délky 1310nm, 1490nm, 1550nm. Rovněž není třeba nijak významně zohlednit zda je kabel typu G.652B nebo G.652C,D neboť obě vlnové délky leží dostatečně daleko od "water peaku" (1383nm).

Technické specifikace:
Typ modulu: SFP+
Přenosová rychlost: 10,3 Gb/s
Konektor: LC simplex
Typ vlákna: singlemode
Vlnová délka: 1330 nm / 1270 nm
Dosah: 20 km
Citlivost: -14 dBm
  • Ověřený obchod
  • Jsme ryze česká firma, více než 15 let na trhu.
  • Doprava zdarma
  • Rychlé doručení. Většina produktu skladem.
  • Autorizovaný prodejce
  • Prodáváme zboží z oficiální české distribuce.
  • Široká síť výdejních míst
  • Více než 7 000 výdejních míst v ČR.

Zboží ze stejné kategorie - Optický SFP+ modul SM (1330nm/1270nm), WDM, 10,3 Gb/s, LC, 20km (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)

 
GEMBIRD Kabel CABLEXPERT HDMI 2.1, 8K, M/M, 2m, černý

Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:129,- CZK
Cena s DPH156,- CZK
 
LAMAX T10 4K GPS (s hlášením radarů)

Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:3 164,- CZK
Cena s DPH3 828,- CZK
 
LYNX patch kabel Cat5E, FTP - 2m, šedý

Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:52,- CZK
Cena s DPH63,- CZK

Potřebujete poradit ? Optický SFP+ modul SM (1330nm/1270nm), WDM, 10,3 Gb/s, LC, 20km (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.) XtendLan

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Potřebujete poradit ?
     Více informací




Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Zákaznický servis