Počet položek: 0 0,- CZK

LYNX patch kabel Cat5E, FTP - 5m, šedý

kliknutím zvětšíte
LYNX patch kabel Cat5E, FTP - 5m, šedý LYNX CS
doprava zdarma
Zboží bude odesláno St 28.2.2024  
Zásilkovna - Výdejní místa (CZ) 69 KčSt 28.2.2024
Z-BOX - samoobslužné výdejní místo (CZ) 69 KčSt 28.2.2024
Zásilkovna domů (CZ) 89 KčSt 28.2.2024
PPL Parcelshop Výdejní místa 69 KčSt 28.2.2024
Kurýrní služba PPL 119 KčSt 28.2.2024
Česká pošta – Balíkovna (AKCE ZDARMA )St 28.2.2024
Česká pošta – Balík do ruky 109 KčSt 28.2.2024
Česká pošta – Balík na poštu 99 KčSt 28.2.2024
Toptrans - nadměrné zásilky 899 KčČt 29.2.2024
Elektronické dodaní (ESD) - e-mailemSt 28.2.2024
Kód:ED.10102637
Výrobce:LYNX CS
Cena s DPH : 122,- CZK
Cena bez DPH : 101,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem
Skladem u dodavatele.
Skladem:100 ks

LYNX patch kabel Cat5E, FTP - 5m, šedý

Kabel podporuje protokoly 10BASE-T, 100BASE-T, 1000BASE-T, 2.5GBASE-T

Technické informace
Kategorie:Cat5E
Stínění: FTP
Délka:5 m
Barva:šedý
  • Ověřený obchod
  • Jsme ryze česká firma, více než 15 let na trhu.
  • Doprava zdarma
  • Rychlé doručení. Většina produktu skladem.
  • Autorizovaný prodejce
  • Prodáváme zboží z oficiální české distribuce.
  • Široká síť výdejních míst
  • Více než 7 000 výdejních míst v ČR.

Zboží ze stejné kategorie - LYNX patch kabel Cat5E, FTP - 5m, šedý

 
DROP1000 kabel Solarix, 4vl 9/125, 3,6mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-4-OS-LSOH

Dostupnost: skladem
Cena bez DPH:5 060,- CZK
Cena s DPH6 123,- CZK
 
Acer Foldable Helmet (skládací helma), šedá se zeleným reflexním pruhem vzadu, velikost M (56-59 cm), 340 gr

Dostupnost: skladem
Cena bez DPH:1 453,- CZK
Cena s DPH1 758,- CZK
 
DICOTA BASE XX Laptop Slim Case 14-15.6" Black

Dostupnost: skladem
Cena bez DPH:336,- CZK
Cena s DPH406,- CZK

Potřebujete poradit ? LYNX patch kabel Cat5E, FTP - 5m, šedý LYNX CS

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Potřebujete poradit ?
     Více informací




Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Zákaznický servis