Počet položek: 0 0,- CZK

FTP kabel LYNX REELEX AIR, Cat5E, drát, PVC, Eca, šedý, 305m

kliknutím zvětšíte
FTP kabel LYNX REELEX AIR, Cat5E, drát, PVC, Eca, šedý, 305m LYNX CS
ks
Zboží bude odesláno zítra  
Zásilkovna - Výdejní místa a boxy (CZ) 69 Kčzítra
Zásilkovna domů (CZ) 89 Kčzítra
Kurýrní služba DPD (CZ) 119 Kčzítra
DPD Pickup - Výdejní místa a boxy (CZ) 69 Kčzítra
Česká pošta – Balík do ruky 109 Kčzítra
Česká pošta – Balík na poštu 99 Kčzítra
Kurýrní služba PPL 119 Kčzítra
PPL Parcelshop Výdejní místa 69 Kčzítra
Toptrans - nadměrné zásilky 899 Kčzítra
Elektronické dodaní (ESD) - e-mailemzítra
Kód:ED.10102685
Výrobce:LYNX CS
Cena s DPH : 4 441,- CZK
Cena bez DPH : 3 670,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem
Objednávky uskutečněné do 12:00 odesíláme do 24 hodin.
Skladem:50 ks

Stíněný instalační kabel LYNX Cat5E FTP – odvíjení REELEX AIR

Stíněný instalační kabel LYNX Cat5E FTP je vhodný pro trvalé instalace ve vnitřních prostředích budov, staveb a ostatních zařízeních s vysokými elektromagnetickými vlivy. Kabel je vhodný pro přenosové rychlosti až 2,5 Gb/s. Kabel je vyroben z měděného drátu o průměru 0,50 mm s pláštěm z PVC a třídou reakce na oheň Eca.

Odvíjení REELEX AIR

Patentovaná technologie odvíjení kabelu z USA. Navíjení cívky probíhá na specializovaném navíjecím stroji díky čemuž při manipulaci nedochází k jeho kroucení a zamotávání.

Odolný kartónový box

Kabel je vložen do pevného kartónového boxu. Box je tak vhodný pro náročnější instalace i ve venkovním prostředí, kdy u levnějších boxů dochází k poničení a úplnému roztrhání obalu.

Technické informace
Kategorie: Cat5E
Podporované protokoly: 10BASE-T, 100BASE-T, 1000BASE-T, 2.5GBASE-T
Stínění: hliníkový zemnící vodič - průměr 0,5 mm hliníková polymerová fólie (pokovená zvenku)
Vodič: měděnný drát - průměr 0,50m
Izolace vodiče: HDPE - průměr 1,01m
Plášť: PVC - průměr 0,5 mm
Průměr kabelu: 5,7 mm
Třída reakce na oheň: Eca
Standardy: ISO/IEC 11801-1. IEC 61156-5, IEC 61156-6
Barva pláště: šedá, značená metráž
Balení: kartonový box REELEX AIR - 305m

Zboží ze stejné kategorie - FTP kabel LYNX REELEX AIR, Cat5E, drát, PVC, Eca, šedý, 305m

RAPOO myš M100 Silent Comfortable Silent Multi-Mode Mouse, Dark Grey
Hlavní výhody Připojení pomocí USB přijímače Přijojení až 3 zařízení Dosah až 10 m ...
Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:300,- CZK
Cena s DPH363,- CZK
BROTHER TZE131 - kazeta TZ šířky 12mm, laminovaná TZE-131, průsvitná/černé písmo
BROTHER TZ kazeta 12 mm široká, laminovaná TZE-131, priesvitná / čierna.
Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:214,- CZK
Cena s DPH259,- CZK
Baseus multifunkční dokovací stanice pro 4 obrazovky Type-C (CN+EU+US) tmavě šedá
Funkční rozbočovač od společnosti Baseus se bude hodit pro podporu více zařízení doma i v ...
Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:6 363,- CZK
Cena s DPH7 699,- CZK

Potřebujete poradit ? FTP kabel LYNX REELEX AIR, Cat5E, drát, PVC, Eca, šedý, 305m LYNX CS

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Potřebujete poradit ?
     Více informací




Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Zákaznický servis