Počet položek: 0 0,- CZK

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 20m

kliknutím zvětšíte
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 20m OEM
ks
doprava zdarma
Zboží bude odesláno Čt 29.2.2024  
Zásilkovna - Výdejní místa (CZ) 69 KčČt 29.2.2024
Z-BOX - samoobslužné výdejní místo (CZ) 69 KčČt 29.2.2024
Zásilkovna domů (CZ) 89 KčČt 29.2.2024
PPL Parcelshop Výdejní místa 69 KčČt 29.2.2024
Kurýrní služba PPL 119 KčČt 29.2.2024
Česká pošta – Balíkovna (AKCE ZDARMA )Čt 29.2.2024
Česká pošta – Balík do ruky 109 KčČt 29.2.2024
Česká pošta – Balík na poštu 99 KčČt 29.2.2024
Toptrans - nadměrné zásilky 899 KčPá 1.3.2024
Elektronické dodaní (ESD) - e-mailemČt 29.2.2024
Kód:ED.10101566
Výrobce:OEM
Cena s DPH : 450,- CZK
Cena bez DPH : 372,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem
Skladem u dodavatele.
Skladem:1 ks

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 20m

Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení.

Technické informace
Kategorie: OS2
Průměr vlákna: 9/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-LC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 20 m
  • Ověřený obchod
  • Jsme ryze česká firma, více než 15 let na trhu.
  • Doprava zdarma
  • Rychlé doručení. Většina produktu skladem.
  • Autorizovaný prodejce
  • Prodáváme zboží z oficiální české distribuce.
  • Široká síť výdejních míst
  • Více než 7 000 výdejních míst v ČR.

Zboží ze stejné kategorie - Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 20m

 
GEMBIRD Kabel USB 2.0 AM na Type-C kabel (AM/CM), 2m, opletený, jeans, blister, PREMIUM QUALITY

Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:126,- CZK
Cena s DPH152,- CZK
 
Xerox Duplex Travel Scanner, 600dpi, USB

Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:3 788,- CZK
Cena s DPH4 584,- CZK
 
Cisco switch CBS250-8PP-E-2G, 8xGbE RJ45, 2xRJ45/SFP combo, fanless, PoE+, 45W - REFRESH

Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:3 845,- CZK
Cena s DPH4 653,- CZK

Potřebujete poradit ? Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 20m OEM

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Potřebujete poradit ?
     Více informací




Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Zákaznický servis