Počet položek: 0 0 CZK

Cisco Catalyst C1000-24P-4G-L, 24x10/100/1000, 4xSFP, PoE - REFRESH

kliknutím zvětšíte
Cisco Catalyst C1000-24P-4G-L, 24x10/100/1000, 4xSFP, PoE - REFRESH
ks
Zboží bude odesláno zítra  
Zásilkovna - Výdejní místa (CZ) 69 KčSt 24.7.2024
Z-BOX - samoobslužné výdejní místo (CZ) 69 KčSt 24.7.2024
Zásilkovna domů (CZ) 89 KčSt 24.7.2024
AlzaBox - samoobslužné výdejní boxy 69 KčSt 24.7.2024
Kurýrní služba PPL 99 KčSt 24.7.2024
PPL Parcelshop Výdejní místa 69 KčSt 24.7.2024
Česká pošta – Balík do balíkovny 39 KčSt 24.7.2024
Česká pošta – Balíkovna na adresu 99 KčSt 24.7.2024
Česká pošta – Balík na poštu 99 KčSt 24.7.2024
Naše doprava - nadměrné zásilky Praha a Středočeský kraj 499 Kčzítra
Toptrans - nadměrné zásilky po celé ČR 899 KčČt 25.7.2024
Elektronické dodaní (ESD) - e-mailemSt 24.7.2024
Kód:ED.839995
Výrobce:Cisco
Cena s DPH : 41 431 CZK
Cena bez DPH : 34 240 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem
Skladem u dodavatele.
Skladem:1 ks

Cisco Catalyst C1000-24P-4G-L Switch

Jedná se o produkt z programu REFRESH (-RF). V rámci tohoto programu jsou nabízena opravená zařízení, případně zařízení z kvartálových rotací. REFRESH zařízení disponují stejnými funkcemi, podporou a zárukou, jako zařízení zcela nová. Záruka platná do End of Support 30. 4. 2030. Oznámení End of Life pro CISCO C1000

Technické specifikace:

Provedení Rack-mountable, Sada pro montáž do racku JE součástí balení
Porty 24 x 10/100/1000 + 4 x SFP
Console: RJ-45, USB mini-B, USB A
Výkon Switching capacity: 56 Gbps
Forwarding performance (64-byte packet size): 41.67 Mpps
Power over Ethernet (PoE) Ano, 195W
Počet VLAN ID 4096
Maximum aktivních VLAN 256
Standardy IEEE 802.1D STP IEEE 802.1p CoS Prioritization IEEE 802.1Q VLAN IEEE 802.1s IEEE 802.1w IEEE 802.1X IEEE 802.1ab LLDP
Bluetooth v4.0,IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af and IEEE 802.3at, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only),
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports, IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3z 1000BASE-X, RMON I and II standards, SNMP v1, v2c, and v3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet, IEEE 802.1ax
Velikost MAC tabulky 16 000
CPU ARM v7 800MHz
RAM 512 MB
Flash 256 MB
Napájení 100-240 V (50-60 Hz)
Rozměry (Š x H x V) 44.5 cm x 29.9 cm x 4.39 cm
Hmotnost 3.53 kg
Provozní teplota -5 až 50°C
Provozní vlhost 5 - 90%
Skladovací teplota -25 až 70 °C

Stránky produktu: https://www.cisco.com/c/en/us/support/switches/catalyst-1000-24p-4g-l-switch/model.html

  • Ověřený obchod
  • Jsme ryze česká firma, více než 15 let na trhu.
  • Doprava jen za 39 Kč
  • Rychlé doručení. Většina produktu skladem.
  • Autorizovaný prodejce
  • Prodáváme zboží z oficiální české distribuce.
  • Široká síť výdejních míst
  • Více než 7 000 výdejních míst v ČR.

Zboží ze stejné kategorie - Cisco Catalyst C1000-24P-4G-L, 24x10/100/1000, 4xSFP, PoE - REFRESH

LENOVO NTB Thinkpad X1 2-in-1 - Ultra7 155U,14" 2.8K OLED Touch,32GB,1TBSSD,IRcam,5G,W11P

Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:65 683 CZK
Cena s DPH79 477 CZK
Ezviz T3C - Chytré tlačítko k chytré domácí bráně EZVIZ A3

Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:535 CZK
Cena s DPH647 CZK
Ajax CombiProtect ASP white (38097) (nové označení)

Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:2 395 CZK
Cena s DPH2 898 CZK

Potřebujete poradit ? Cisco Catalyst C1000-24P-4G-L, 24x10/100/1000, 4xSFP, PoE - REFRESH

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Potřebujete poradit ?
     Více informací




Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Zákaznický servis